^

Stomatologia zachowawcza

Profilaktyka i leczenie próchnicy. W zakres zabiegów stomatologii zachowawczej wchodzi leczenie próchnicy zębów, odbudowa tkanek zęba materiałami światłoczułymi (wypełnienia) oraz leczenie endodontyczne (kanałowe)

^

Chirurgia estetyczna

Chirurgia stomatologiczna to nie tylko zabiegi usuwania zębów. W ramach tej specjalności wykonywany jest cały szereg zabiegów w obszarze obejmującym jamę ustną, w tym zabiegi wspomagające inne dziedziny stomatologii, np. endodoncję – resekcje wierzchołka korzenia, periodontologię – chirurgia przyzębia, protetykę – chirurgia przedprotetyczna, czy wreszcie najnowocześniejszy dział – implantologię.

^

Stomatologia dziecięca

Kompleksowo zajmujemy się zębami mlecznymi i stałymi. Proponujemy również zabiegi polegające na zabezpieczeniu zębów np. lakowanie bruzd czy lakierowanie dzięki któremu zabezpieczamy zęby przed powstawaniem próchnicy.

^

Protetyka estetyczna

Protetyka zajmuje się odtwarzaniem utraconych elementów uzębienia w sposób pozwalający na przywrócenie naturalnych warunków zgryzowych. By należycie realizować ten cel, wykorzystujemy najnowocześniejsze dostępne rozwiązania i sprzęt, jak też stale podnosimy kwalifikacje naszych specjalistów.

^

Implantologia

Implanty to nowoczesny sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu. Implant to wykonana z tytanu śruba, która po wprowadzeniu do kości ma za zadanie zastąpienie korzenia zęba.

Co mówią o nas klienci

Nie musisz nam wierzyć, posłuchaj opini klientów!

Muszę przyznać, od kiedy zacząłem korzystać z usług Pani Kołodziej minął mój strach i obawy przed dentystami. Ponadto, podejście do pacjenta jest fantastyczne, a dbałość o detale podczas zabiegu zachęca do kolejnej wizyty. Szczerze polecam jako fachowca w swojej dziedzinie.

Robert

” Świetny stomatolog, miła atmosfera, rewelacyjne podejście do pacjenta… Myślę że nie można lepiej trafić. Ekstrakcja zęba praktycznie nie bolała, ani w trakcie ani po zabiegu. 
Po prostu polecam !!!! 😉 ”

Kasia

” Stoma-med polecił mi znajomy z pracy. Potrzebowałem dobrego i taniego leczenia kanałowego, zadzwoniłem i umówiłem się na wizytę. Od tego czasu korzystam tylko z usług tej przychodni. Polecam!

PS. Teraz już nawet nie muszę dzwonić, rejestracja internetowa to prawdziwe złoto!”

Ryszard

Skontaktuj się

Wyślij wiadomość, a my postaramy się odpisać kiedy tylko będziemy mogli.

Wyślij wiadomość!